fbpx

O NÁS

DOBRÉ A KVALITNÍ JÍDLO JE ODRAZEM NAŠÍ PRÁCE
OBJEVTE

NAŠI VIZI

V našem jídelním lístku najdete taková jídla, která vám budou chutnat. A proč jsme si tak jisti? Protože je jídlo naše vášeň, chceme, abyste si čas u nás strávený užili a už při odchodu se těšili na příští návštěvu.

POZNEJTE

SILNOU TROJKU

Máme rádi dobré a kvalitní jídlo, víno a správně umíchané drinky. Gastronomie nás obklopuje celý náš profesní život, začínali jsme na těch nejnižších pozicích a vypracovali se až na vrchol. Byli jsme součástí jednoho z největších gastronomických projektů v Praze. Nyní přišel čas, kdy chceme zužitkovat vše, co jsme se dosud naučili. Vítejte u nás!

JANA

RADOVNICKÁ

JEDNATEL
V jedné ruce drží otěže celé restaurace, v hlavě má všechna čísla a za každé situace zachovává chladnou hlavu. V té druhé ruce chová ročního syna, kterému je nejlepší mámou. Nejvíc si pochutná na správně načepované Plzni.

JAKUB

KOČÍ

JEDNATEL

S hlavou v oblacích a se skleničkou dobrého vína se stará o hladký chod restaurace. Slovo ne je mu cizí a pro hosty udělá vždy první i poslední. Je držitelem ocenění WSET LEVEL 3 a pyšným otcem ročního syna.  


LUCIE

ČERNÁ

MANAGER

Puntičkářka s energií na rozdávání, kreativní duší a hlavou plnou nápadů. Dohlíží nad bezchybných průběhem eventů, a kromě jiného má na starosti krásné fotky na sociálních sítích a webu. Je neustále on-line.